origo.hu :: Négy gól volt a különbség a két csapat között.

civishir.hu :: A modern fotográfia nyelvezetének egyik alakítója.

napi.hu :: Egyetlen ajánlattevőként a Pharmaflight Nemzetközi Tudományos és Szolgáltató Központ Zrt. képezheti a Debreceni Egyetem műszaki karán a pilótákat, hallgatónként 3 millió 660 ezer forintért.

Egy debreceni gimnáziumban gyűltek össze azok, akik segíthetik a családok hétköznapjait

dehir.hu :: Debrecen - Több száz család vett részt az I. Debrecenimami Családi Expón. A szervezők gondoltak a gyerekekre, az édesanyákra és az édesapákra is.

dehir.hu :: Debrecen - November 17. a koraszülöttek világnapja. Ebből az alkalomból rendeztek találkozót az érintett családoknak Debrecenben.

Sokan adták a vérüket Debrecenben a beteg gyerekeknek

dehir.hu :: Debrecen - Leukémiás gyerekek gyógyításához kapcsolódó véradást szerveztek szombaton a Bem téri vérellátó központban.

Szépen szerepelt a Fradi

propeller.hu :: A Miskolc, az FTC és a BVSC került előnybe párharca első mérkőzésén a BENU férfi vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében. Eredmények, negyeddöntő, első mérkőzések: Debrecen VSE PannErgy-Miskolci VLC 5-12 (1-3, 0-2, 0-4, 4-3) ZF-Eger FTC-Telekom Waterpolo 9-12 (3-3, 2-3, 1-2, 3-4) BVSC-Zugló RacioNet-Honvéd 8-7 (3-2, 2-2, 2-2, 1-1) A visszavágókat szombaton játsszák. A negyedik párban a címvédő Szolnoki Dózsa és a tavaly szintén döntős A-Híd OSC-Újbuda mérkőzik egymással szombaton és vasárnap. (MTI)

Focitól karatéig: kedvcsináló családi sportnapot rendeztek Józsán

dehir.hu :: Debrecen - Húzz bele! Ezzel a címmel tartottak családi sportnapot szombaton a Józsai Közösségi házban.

Az Alkotmánybíróságra várnak hajléktalan-ügyben

civishir.hu :: Debreceni bírák tanácskoztak a Nyíregyházi Törvényszéken.

Man Ray-kiállítás nyílik a debreceni Modemben

24.hu :: December 8-tól február 24-ig látható a tárlat.

Tűzoltók mentették ki az idős embert Debrecenben

civishir.hu :: Nem tudta beengedni a mentőket.

245 éve született: felismered Csokonai Vitéz Mihály verseit?

nlcafe.hu :: Csokonai Vitéz Mihály 1773. november 17-én született Debrecenben.

Világhírű fotográfus műveiből nyílik kiállítás a Modemben

dehir.hu :: Debrecen - Az amerikai Man Ray a modern fényképészet, a dadaizmus és a szürrealizmus egyik meghatározó alakja.

Futsal NB I: a DEAC otthonában is nyerni tudott a Veszprém

dehir.hu :: Debrecen - Félidőben még döntetlen volt az állás, ám szünet után a három bakonyi gólra már nem volt válasz.

Simán verte a Miskolc a Debrecent

borsodihir.hu :: Hétgólos előnyből várja a visszavágót a borsodi csapat.

A végén az Acélbikák patái alá került a DEAC

civishir.hu :: Egygólos dunaújvárosi győzelem Debrecenben.

Elintézte a Miskolc a Debrecent

civishir.hu :: Hétgólos hátrányból várja a visszavágót a DVSE.

Jégkorong Erste Liga: a hosszabbításban kapott ki a DEAC az Acélbikáktól

dehir.hu :: Debrecen - Már 3-1-re is vezetett a házigazda, ám a szívós vendégek egyenlítettek, s a ráadásban a győztes gólt is megszerezték. Vasárnap jön a Vasas.

Mint egy falat kenyér, úgy kellett ez a győzelem

duol.hu :: Debrecenben játszott ma este a DAB jégkorongcsapata az Erste Ligában. A dunaújvárosiak nagyon fontos győzelmet arattak.

Fölszállott a páva: a középdöntőben is ropja majd a debreceni néptáncos

dehir.hu :: Debrecen Majer Tamás feketelaki lassú és sűrű magyar tánccal lépett színpadra, a közönségtől pedig a produkciója kapta a legtöbb szavazatot.

Magabiztos debreceni siker az egyik fő rivális ellen

civishir.hu :: Remekül mutatkozott be Ivosev Tamás.

Férfi röplabda NB I: kétjátszmás hátrányból fordított a DEAC

dehir.hu :: Dunaújváros - A debreceni gárda bravúrosan hajrázva nyert a Dunaferr vendégeként a férfi röplabda NB I pénteki találkozóján, az alapszakasz B csoportjában.

Debrecen után már jönnek a csíkiek

duol.hu :: Ma este Debrecenben a DEAC ellen korcsolyázott jégre az Acélbikák jégkorongcsapat

Jensen visszatér a Verseci útra

feol.hu :: Tabellaszomszédok találkoznak szombaton 17 órakor a Köfém Sportcsarnokban, az Alba Fehérvár a Debrecent látja vendégül a K&H női kézilabdaliga NB I-ben.

Vízilabda Magyar Kupa: szombaton még visszavágó, de reményeink már elúsztak

dehir.hu :: Debrecen - A borsodiak erős csapata nem sok esélyt hagyott a DVSE pólósainak, az 5-12 után formalitás a második meccs, a Miskolc léphet a legjobb négy közé.

Esélye sem volt Debrecenben a Kaposvári KK-nak

sonline.hu :: Boriszov és Ivosev vezérletével magabiztos győzelmet aratott a Debreceni EAC a Kaposvári KK ellen az NB I/A csoportos férfikosárlabda-bajnokságban.

Férfi kosárlabda NB I: hozta a kötelezőt a DEAC a kaposváriak legyőzésével

dehir.hu :: Debrecen - A várakozásnak megfelelően nyert a házigazda, s felzárkózott a középmezőnybe.

Az egészségügyi szűrések fontosságára hívták fel a férfiak figyelmét Debrecenben - videóval

dehir.hu :: Debrecen - Az egészség ne legyen tabu! A prosztata- és hererákról lehetett szakembereket kérdezni a Fórumban.

Autóbontó lángol Hajdúszoboszlón

civishir.hu :: A debreceniek tűzoltókat is bevetették.

Lokistával a kapuban győzte le az olaszokat az U19-es válogatott

dehir.hu :: Debrecen - Az összecsapáson bravúros, 3-2-es sikert arattak a magyarok, akik ráadásul egy bő félidőt emberhátrányban játszottak.

A csigatempóban közlekedő debreceni járatról nincs jó hírünk

civishir.hu :: Nem része a transzeurópai közlekedési hálózatnak.

Séta közben emlékeztek Csokonaira Debrecenben

dehir.hu :: Debrecen - Csokonai Vitéz Mihály születésének  245. évfordulója apropóján emléksétát szerveztek Debrecenben.

Új közbeszerzés kell a debreceni nagyprojektben

civishir.hu :: Hatan tettek ajánlatot a mélygarázst is magába foglaló beruházás kapcsán.

Az olimpiai bajnokaink nyomában: belehúztak a debreceniek

civishir.hu :: Többen most estek át a tűzkeresztségen.

Van olyan is, amiben Debrecen nem tud versenyezni Miskolccal

civishir.hu :: Miskolctapolcán futurisztikus wellnessközpont épül.

Száz debreceni diák vendégeskedett a Debreceni Járásbíróságon

dehir.hu :: Debrecen - Az érdeklődő középiskolásoknak pályaorientációs napot tartottak a bíróságon. Előadásokat hallhattak a bírói, ügyészi és ügyvédi hivatásról, valamint a jogi képzésről is tájékoztatták őket.

Építőipari nívódíjat kap a Dóczy Park - fotókkal

dehir.hu :: Debrecen Nívódíjat kap a Hunép által felépített 237 lakásos lakópark, melyet Bordás Péter és csapata tervezett.

Építőipari nívódíjas a debreceni lakópark

civishir.hu :: Óriási elismerés a Hunép-nek.

A Momentum Debrecenben indít offenzívát Orbán Viktor ellen

civishir.hu :: Aláírást gyűjtenek.

Később játsszák a Loki-Vidit, szombattól kaphatók belépők a rangadóra

dehir.hu :: Debrecen - Jó meccsre van kilátás a jövő héten, a Vidi elleni rangadóra ráadásul nagy az érdeklődés. A belépőket már szombattól megvásárolhatják a drukkerek.

Saját hangszert készíthetnek a gyerekek Debrecenben

dehir.hu :: Debrecen - Interaktív foglalkozásra várják a 8 és 12 év közöttieket vasárnap az Agóra Tudományos Élményközpontban.

Bedrogozták, megverték - vagy mégsem

civishir.hu :: Extrém debreceni sztori a rádióban, csak éppen nem igaz.

M47-es: három változat verseng egymással

beol.hu :: A megyei közgyűlés nemrég tartott ülésén a tervezett, Szegedet és Debrecent összekötő, Békés megyét is jelentős mértékben érintő M47-es gyorsforgalmi út nyomvonala is terítékre került.

Pont kerülhet a Nyírvv-ügy végére

szabolcsihir.hu :: Debrecenben hirdetnek ítéletet.

Újfajta drogot árult Debrecenben a két díler

dehir.hu :: Debrecen - A rendőrség a vásárlók révén jutott el ahhoz a debreceni nőhöz és férfihez, akik árulták az újfajta pszichoaktív anyagot.

Korábban játsszák a Loki-Vidit, szombattól kaphatók belépők a rangadóra

Koripályát hoz Debrecenbe a lappföldi Mikulás

civishir.hu :: Joulupukki ismét a Kossuth térre jön.

Debrecenben is rendbe teszi a vasúti állomás aluljáróját a MÁV

dehir.hu :: Debrecen, Budapest - Egy pályázatnak köszönhetően tavasszal hangulatossá varázsolják a Nagyállomás aluljáróját is, eltűnnek a ronda graffitik, megtisztulnak a járófelületek, lefestik a falakat.